Místní skupiny

MS Brno
http://brno.mensa.cz
brno@mensa.cz
Jiří Rak
předseda:
Jiří Rak
jiri.rak@mensa.cz
722 522 777

MS České Budějovice
http://budejovice.mensa.cz
budejovice@mensa.cz
Lucie Malechová
předsedkyně:
Lucie Malechová
lucie.malechova@mensa.cz
607 591 599

MS Hradec Králové
http://hradec.mensa.cz
hradec@mensa.cz
Bohumil Malý
předseda:
Bohumil Malý
bohumil.maly@mensa.cz
603 520 478

MS Jihlava
http://jihlava.mensa.cz
jihlava@mensa.cz
Lubomír Jan Muzikář
předseda:
Lubomír Jan Muzikář
lubomir.jan.muzikar@mensa.cz
602 204 791

MS Karlovy Vary
http://vary.mensa.cz
vary@mensa.cz
Petr Čavojský
předseda:
Petr Čavojský
petr.cavojsky@mensa.cz
724 046 888

MS Liberec
http://vary.mensa.cz
liberec@mensa.cz

předsedkyně:
Hana Kotinová
hana.kotinova@mensa.cz

MS Olomouc
http://olomouc.mensa.cz
olomouc@mensa.cz
Dušan Fürst
předseda:
Dušan Fürst
dusan.furst@mensa.cz
724 593 140


MS Ostrava
http://ostrava.mensa.cz
ostrava@mensa.cz
Jiří Šmach
předseda: 
Jiří Šmach 
jiri.smach@mensa.cz
731 948 206

MS Pardubice
http://pardubice.mensa.cz
pardubice@mensa.cz
Eva Vavřinová
předsedkyně:
Eva Vavřinová
eva.vavrinova@mensa.cz
734 435 541

MS Plzeň
http://plzen.mensa.cz
plzen@mensa.cz
Věra Hellerová;
předsedkyně:
Věra Hellerová
vera.hellerova@mensa.cz
604 537 994

MS Praha
http://praha.mensa.cz
praha@mensa.cz
Tomáš Nováček
předseda:
Tomáš Nováček
tomas.novacek@mensa.cz
737 121 520 

MS Prostějov
http://prostejov.mensa.cz
prostejov@mensa.cz
Ladislav Frankl
předseda:
Ladislav Frankl
ladislav.frankl@mensa.cz
603 932 788

MS Ústí nad Labem
http://usti.mensa.cz
usti@mensa.cz
Iva Berčíková 
předsedkyně:
Iva Berčíková
iva.bercikova@mensa.cz
MS Zlín
http://zlin.mensa.cz
zlin@mensa.cz
Jan Ivanovský
předseda:
Jan Ivanovský
jan.ivanovsky@mensa.cz
731 598 148




Kalendář AKCÍ
Po Út St Čt So Ne
Listopad
47. týden 2020
24.6. Literární soutěž
24.11. MOK: Austrálie a její fauna - Jitka Nováková
24.11. Rozvoj intranetu
25.11. Praha - IQ testy pro veřejnost, pro děti od 5 let i dospělé
25.11. Online přednáška: Sportovní střelba
26.11. Snídaně v Café Louvre
27.11. Pravidelná schůzka MS Prostějov - zrušeno
29.11. Jednání Rady Mensy
P5190095.JPG
Pobaltí a Rusko očima Vlasty Durdilové
P1010456.JPG
Netradiční prohlídka města Chrudimě v rámci EHD
20090315-012.jpg
Turnaj ve stolním tenisu