Poukaz na testování zdarma

Jako člen Mensy ČR můžete zdarma získat jeden poukaz na testování IQ. Je to výjimečná možnost, jak využít výhody svého členství a obdarovat svého partnera, kamaráda, rodiče, dítě, kolegu nebo třeba šéfa. Poukaz je platný na jeden test dospělého, studenta či dítěte od 5 let.

Jak poukaz získáte?

Stačí, aby Vaše platba členských příspěvků dorazila na účet Mensy do konce února. Poté, co obdržíte od Mensy potvrzení o platbě, přihlásíte se do intranetu (u rodinných členství jednotlivě na každého člena) a v levém sloupci MENU > Členové > Výhody (adresa https://intranet.mensa.cz/index.php?men=men4.3.0.0) přejdete na stránku, kde zadáte jméno a příjmení obdarovaného a e-mail, na který systém pošle slevový kód. Je na Vás, zda kód necháte zaslat rovnou obdarovanému, nebo jej pošlete sobě a předáte osobně. Poukaz není přenositelný na jinou osobu.
POZOR, tuto aktivaci je nutné provést nejpozději do konce března.

Jak poukaz použít?

Obdarovaný si vybere termín testování IQ na adrese http://www.mensa.cz/testovani-iq/, na stejném místě se přihlásí a v přihlášce uvede slevový kód. Na testování je třeba jít nejpozději do 31. prosince daného roku.

Jak se přihlásit do intranetu

K přihlášení do intranetu slouží Vaše členské číslo (uvedené na členském průkazu či v potvrzení o platbě příspěvku) a heslo. Pokud neznáte heslo, požádejte o něj na stránce https://intranet.mensa.cz/show.php?pg=lost_pwd, heslo Vám přijde na e-mailovou adresu, kterou máte v intranetu zadanou.Kalendář AKCÍ
Po Út St Čt So Ne
Listopad
47. týden 2020
24.6. Literární soutěž
24.11. MOK: Austrálie a její fauna - Jitka Nováková
24.11. Rozvoj intranetu
25.11. Praha - IQ testy pro veřejnost, pro děti od 5 let i dospělé
25.11. Online přednáška: Sportovní střelba
26.11. Snídaně v Café Louvre
27.11. Pravidelná schůzka MS Prostějov - zrušeno
29.11. Jednání Rady Mensy
P5240100.JPG
Pobaltí a Rusko očima Vlasty Durdilové
DSC10099.JPG
Setkání pod Kletí 2010
DSC09727.JPG
Na Vodním ptákovi