SIG Ekologie

Příští akce

Připojte se do Facebook skupiny zde nebo jen si čtěte její obsah.

Náplň SIGu

Ekologie a všechno kolem ní. Ekologie je široký pojem a hodně výbušné téma. Proto pro pozvánky a odkazy na zajímavé články je určena konference, pro následnou diskuzi je určeno diskuzní fórum na intranetu Mensy.

Komunikační prostředky SIG

Primárním komunikačním kanálem je Facebook skupina, ostatní se v realitě příliš nepoužívají.

  • Facebook skupina se nachází zde, pro čtení dostupná i pro lidi mimo skupinu.
  • Tyto webové stránkyekologie.mensa.cz – pro víceméně statické informace o SIGu, máte-li tip, co zde změnit, pište vlk@mensa.cz
  • Emailová konference s emailovou adresou sig-ekologie@googlegroups.com, pro přidání vaší emailové adresy mi napište, popř. s mensovním emailem či jiným google účtem požádejte o členství zde. Nicméně používána sporadicky.
  • Diskuzní fórum naleznete zde. Toto diskuzní fórum je určeno jako doplňkový kanál SIGu, především pro zajímavé a proto rozsáhlé diskuze.
  • Stará emailová konference na intranetu SIGu sice zůstane zachována, nicméně je primárně určena, aby noví členové nalezli tento SIG na intranetu. Nadále už nebude brán ohled na mnohá omezení této emailové konference (problémy s přílohami, formátováním, počtem denně zaslaných zpráv apod.) a jednou za čas hlavně použita na upozornění, že existuje nová emailová konference.

Historie

2022-06-06
byl server mwiki z finančních důvodů smazán, 2021-12-04 byl zastaven provoz mwiki.
2018-02-08
jsem založil Facebook skupinu SIGu. Na mwiki ponechávám trvalejší obsah, průběžně zajímavé články budu dávat na Facebook. Skupina SIGu je veřejná, tzn. přečíst si články bude moci i ten, kdo nemá Facebook účet.
2015-05-19
má SIG 58 členů, nicméně nadále už počet členů nepůjde sledovat vzhledem k přechodu k nové emailové konference sig-ekologie@googlegroups.com k tomuto dni.
2013-03-17
byly spuštěny webové stránky tohoto SIGu.
 
SIG Ekologie vznikl během několika dní v půlce března 2013.
Zakládající členové: Vladimír Kutálek, Lenka Stodůlková, Vítek Švachouček

Uplynulé akce

Hlašte se do konference SIGu, aby vám případné příští akce neunikly. Nicméně hlavní dění SIGu se poslední léta děje na Facebooku.

Náměty a tipy pište na adresu vlk@mensa.cz

Vladimír Kutálek, vlk@mensa.cz