Mensa České republiky

Vítejte na stránkách Mensy České republiky, společnosti sdružující lidi s vysokým IQ.

Logo Mensy
ikona pro stránku Mensa České republiky

Kalendář akcí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1. 1.
Pondělí 2. 1.
Úterý 3. 1.
Středa 4. 1.
Čtvrtek 5. 1.
Pátek 6. 1.
Sobota 7. 1.
Neděle 8. 1.
Pondělí 9. 1.
Úterý 10. 1.
Středa 11. 1.
Čtvrtek 12. 1.
Pátek 13. 1.
Sobota 14. 1.
Neděle 15. 1.
Pondělí 16. 1.
Úterý 17. 1.
Středa 18. 1.
Čtvrtek 19. 1.
Pátek 20. 1.
Sobota 21. 1.
Neděle 22. 1.
Pondělí 23. 1.
Úterý 24. 1.
Středa 25. 1.
Čtvrtek 26. 1.
Pátek 27. 1.
Sobota 28. 1.
Neděle 29. 1.
Pondělí 30. 1.
Úterý 31. 1.
Středa 1. 2.
Čtvrtek 2. 2.
Pátek 3. 2.
Sobota 4. 2.
Neděle 5. 2.
  • 16:23 – 17:45 Úniková hra - Piráti (Frenštát p. Radhoštěm)
    Úniková hra - Piráti (Frenštát p. Radhoštěm)
    16:23 – 17:45
    ESCAPEGAME.CZ, Frenštát pod Radhoštěm, Horní 25

    Na necelou hodinu se z nás stanou lovci pokladů z doby legendárního piráta Černovouse a v jeho kajutě budeme překonávat nástrahy a hledat poklad….

Pondělí 6. 2.
Úterý 7. 2.
Středa 8. 2.
  • 15:00 – 21:00 Únikovky + pravidelná schůzka MS Liberec
    Únikovky + pravidelná schůzka MS Liberec
    15:00 – 21:00
    Plzeňka, Moskevská 13/4 / One-Two, Palachova 1404, Liberec

    Setkání členů Mensy Libereckého kraje, přivítání se s novými členy, diskuze, plánování dalších společných aktivit, hraní her a tentokrát i únikovky.

  • 16:30 – 18:30 Pohár vědy – předškolní děti
    Pohár vědy – předškolní děti
    16:30 – 18:30
    CIIRC ČVUT, Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6

    Řešení úloh pro předškolní děti v rámci soutěže Pohár vědy. Účast rodiče/doprovodu dítěte nutná.

Čtvrtek 9. 2.
Pátek 10. 2.
Sobota 11. 2.
  • 09:00 – 11:00 Workshop Karel IV, rodokmen Lucemburků
    Workshop Karel IV, rodokmen Lucemburků
    09:00 – 11:00
    Sídlo RADAMBUK, Husova 45 (Rada dětí a mládeže ...), České Budějovice

    Tematické dopoledne pro děti ve věku 7 – 13 let

Neděle 12. 2.
Pondělí 13. 2.
Úterý 14. 2.
Středa 15. 2.
  • 16:00 – 18:00 České Budějovice / Odpoledne plné her
    České Budějovice / Odpoledne plné her
    16:00 – 18:00
    Sídlo RADAMBUK, Husova 45 (Rada dětí a mládeže ...), České Budějovice

    Odpoledne plné deskových her pro děti i dospělé

  • 16:30 – 18:30 Pohár vědy – předškolní děti
    Pohár vědy – předškolní děti
    16:30 – 18:30
    CIIRC ČVUT, Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6

    Řešení úloh pro předškolní děti v rámci soutěže Pohár vědy. Účast rodiče/doprovodu dítěte nutná.

  • 18:00 – 20:00 SIG Lady na lekci jemné jógy (Praha 6)
    SIG Lady na lekci jemné jógy (Praha 6)
    18:00 – 20:00
    Aloha jóga, Praha

    SIG Lady na lekci jemné jógy ve studiu Aloha jóga

  • 19:00 – 20:30 Přednáška 'Výzva přijata!'
    Přednáška 'Výzva přijata!'
    19:00 – 20:30
    ČVUT-CIIRC, Jugosl. partyzánů 3, A223, Praha

    …aneb jak jsem během jednoho roku prodal obraz, vydal knihu a dostal se na filmové plátno

Čtvrtek 16. 2.
Pátek 17. 2.
Sobota 18. 2.
  • All Day Rampoucháč 52. ročník
    Rampoucháč 52. ročník
    Restaurace Na Horách, Česká Třebová

    Zimní procházka zasněženou krajinou po lesích a kopcích nad Českou Třebovou a údolím potoka Křivolíku, prošpikovaný vědomostními, lehce sportovními a různě vykutálenými soutěžemi.

  • 14:50 – 17:00 Badminton v Ostravě
    Badminton v Ostravě
    14:50 – 17:00
    RIDERA SPORT a.s., Ostrava-Vítkovice, Závodní 2885/86, Ostrava-Vítkovice
Neděle 19. 2.
Pondělí 20. 2.
Úterý 21. 2.
Středa 22. 2.
Čtvrtek 23. 2.
Pátek 24. 2.
Sobota 25. 2.
Neděle 26. 2.
Pondělí 27. 2.
Úterý 28. 2.