Kalendář akcí

Listopad 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Úterý 1. 11.
Středa 2. 11.
  • 16:00 – 19:00 SIG 111: Malostranský hřbitov (44) – Pohřebiště, které vstalo z mrtvých
    SIG 111: Malostranský hřbitov (44) – Pohřebiště, které vstalo z mrtvých
    16:00 – 19:00
    zastávka tramvaje Bertramka, Praha 5 - Smíchov

    Jak jinak uctít svátek zesnulých než návštěvou hřbitova… SIG 111 vás zve na komentovanou prohlídku Malostranského hřbitova.

  • 16:00 – 18:00 Yunex Traffic - exkurze a přednáška
    Yunex Traffic - exkurze a přednáška
    16:00 – 18:00
    Škrobárenská 511/5, Brno

    Exkurze a přednáška ve firmě Yunex Traffic – Inteligentní řízení dopravy – jak dnes velká města řídí dopravu a co všechno je třeba obsluhovat.

  • 17:30 – 19:00 přednáška Mgr. Jaroslava Šimka, Ph.D., zoologického náměstka Zoo Praha
    přednáška Mgr. Jaroslava Šimka, Ph.D., zoologického náměstka Zoo Praha
    17:30 – 19:00
    sál č. 319, Novotného lávka 200/5, 110 00 Praha 1,
  • 19:00 Jihoměstská schůzka MS Praha
    Jihoměstská schůzka MS Praha
    19:00 – 19:00
    Jihlavská 509, Praha 4 - Michle, Praha
Čtvrtek 3. 11.
Pátek 4. 11.
  • 07:00 – 15:00 Krajská kola Logické olympiády
    Krajská kola Logické olympiády
    07:00 – 15:00
    Krajská kola Logické olympiády, Praha / Babice

    Hledáme dobrovolníky na pomoc s krajskými koly LO pro Středočeský kraj a Prahu

  • 07:00 – 15:00 Krajské kolo LO v Prostějově - organizátoři
    Krajské kolo LO v Prostějově - organizátoři
    07:00 – 15:00
    Národní dům, Vojáčkovo nám. 1, Prostějov

    Připojte se do organizačního týmu krajského kola Logické olympiády v Olomouckém kraji.

  • 07:00 – 20:00 Krajské kolo Logické olympiády v Ostravě
    Krajské kolo Logické olympiády v Ostravě
    07:00 – 20:00
    Krajský Úřad Moravskoslezského kraje, Ostrava

    Výpomoc s pořádáním krajského kola Logické olympiády.

  • 07:00 – 15:00 Logická olympiáda - Jihomoravský kraj - organizační tým
    Logická olympiáda - Jihomoravský kraj - organizační tým
    07:00 – 15:00
    Fakulta Stavební, VUT - Veveří 331/95, Brno

    Přihlašování do organizačního týmu krajského kola Logické olympiády v Brně.

  • 07:15 – 16:00 Logická olympiáda - KK Plzeň
    Logická olympiáda - KK Plzeň
    07:15 – 16:00
    Aula VOŠ a SPŠE Plzeň, Koterovská 85, Plzeň

    Organizace krajského kola celostátní soutěže pro žáky ZŠ a studenty SŠ

  • 07:25 – 15:00 Krajské kolo LO ve Zlíně
    Krajské kolo LO ve Zlíně
    07:25 – 15:00
    FAI UTB Zlín - Nad Stráněmi 4511, 760 05 Zlín, Zlín

    Organizace krajského kola celostátní soutěže pro žáky ZŠ a studenty SŠ

  • 10:30 – 15:00 Krajské kolo Logické olympiády v Ústí nad Labem
    Krajské kolo Logické olympiády v Ústí nad Labem
    10:30 – 15:00
    Budova CPTO UJEP, Pasteurova 15, Ústí nad Labem
  • 17:00 – 22:00 Pravidelná schůzka MS Plzeň (pozor, změna místa i času)
    Pravidelná schůzka MS Plzeň (pozor, změna místa i času)
    17:00 – 22:00
    Restaurace Saloon Doubravka, Plzeň

    Pro listopadovou schůzku máme stejně jako minulý měsíc rezervován stůl v restauraci Saloon na Doubravce, Zábělská 89/3, Plzeň, a to na pátek 4.11., avšak již od 17 hodin, neboť bude navazovat na KK LO

Sobota 5. 11.
  • 11:00 – 16:00 Sobotní setkání s dětmi ve Stromovce
    Sobotní setkání s dětmi ve Stromovce
    11:00 – 16:00
    Stromovka Praha-Bubeneč, Praha

    Setkání s (vlastními, půjčenými…) dětmi ve Stromovce – na hřišti a u rybníčku s kačenkami. Pro děti přichystáme soutěže v porážení v kuželek a házení kroužků.

Neděle 6. 11.
Pondělí 7. 11.
Úterý 8. 11.
Středa 9. 11.
Čtvrtek 10. 11.
Pátek 11. 11.
Sobota 12. 11.
Neděle 13. 11.
Pondělí 14. 11.
Úterý 15. 11.
Středa 16. 11.
Čtvrtek 17. 11.
Pátek 18. 11.
Sobota 19. 11.
Neděle 20. 11.
Pondělí 21. 11.
Úterý 22. 11.
Středa 23. 11.
Čtvrtek 24. 11.
  • 09:45 – 13:00 Exkurze - Ústav jaderného výzkumu Řež
    Exkurze - Ústav jaderného výzkumu Řež
    09:45 – 13:00
    Ústav jaderného výzkumu, Řež

    Zveme Vás na exkurzi do jednoho z nejzajímavějších výzkumných ústavů v zemi.

Pátek 25. 11.
Sobota 26. 11.
Neděle 27. 11.
Pondělí 28. 11.
Úterý 29. 11.
Středa 30. 11.

Prosinec 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. 12.
Pátek 2. 12.
Sobota 3. 12.
Neděle 4. 12.
  • 11:00 – 16:00 Nedělní setkání u stromečku na nám. Jiřího z Poděbrad
    Nedělní setkání u stromečku na nám. Jiřího z Poděbrad
    11:00 – 16:00
    Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha

    Setkání na vánočních trzích na náměstí Jiřího z Poděbrad

Pondělí 5. 12.
Úterý 6. 12.
Středa 7. 12.
Čtvrtek 8. 12.
Pátek 9. 12.
Sobota 10. 12.
Neděle 11. 12.
  • Vánoční besídka s turnajem v ping-pongu Ends 10:00
    Vánoční besídka s turnajem v ping-pongu
    Technologický klub, ul. Rozvojová, Prostějov

    Tradiční vánoční besídka MS Prostějov a širšího okolí spojená s turnajem ve stolním tenise.

Pondělí 12. 12.
Úterý 13. 12.
Středa 14. 12.
Čtvrtek 15. 12.
Pátek 16. 12.
Sobota 17. 12.
Neděle 18. 12.
Pondělí 19. 12.
Úterý 20. 12.
Středa 21. 12.
Čtvrtek 22. 12.
Pátek 23. 12.
Sobota 24. 12.
Neděle 25. 12.
Pondělí 26. 12.
Úterý 27. 12.
Středa 28. 12.
Čtvrtek 29. 12.
Pátek 30. 12.
Sobota 31. 12.

Leden 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1. 1.
Pondělí 2. 1.
Úterý 3. 1.
Středa 4. 1.
Čtvrtek 5. 1.
Pátek 6. 1.
Sobota 7. 1.
Neděle 8. 1.
Pondělí 9. 1.
Úterý 10. 1.
Středa 11. 1.
Čtvrtek 12. 1.
Pátek 13. 1.
Sobota 14. 1.
Neděle 15. 1.
Pondělí 16. 1.
Úterý 17. 1.
Středa 18. 1.
Čtvrtek 19. 1.
Pátek 20. 1.
Sobota 21. 1.
Neděle 22. 1.
Pondělí 23. 1.
Úterý 24. 1.
Středa 25. 1.
Čtvrtek 26. 1.
Pátek 27. 1.
Sobota 28. 1.
Neděle 29. 1.
Pondělí 30. 1.
Úterý 31. 1.

Únor 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. 2.
Čtvrtek 2. 2.
Pátek 3. 2.
Sobota 4. 2.
Neděle 5. 2.
Pondělí 6. 2.
Úterý 7. 2.
Středa 8. 2.
Čtvrtek 9. 2.
Pátek 10. 2.
Sobota 11. 2.
  • All Day Návštěva CERN a Ženeva
    Návštěva CERN a Ženeva
    CERN - Switzerland, Ženeva - Geneve

    Sobota 12. února 2023 CERN – dvě možnosti prohlídky s průvodcem v angličtině: individuální do 11 osob, nebo registrovaná od 12 do 48 osob. Doprava vlastní.

Neděle 12. 2.
Pondělí 13. 2.
Úterý 14. 2.
Středa 15. 2.
Čtvrtek 16. 2.
Pátek 17. 2.
Sobota 18. 2.
Neděle 19. 2.
Pondělí 20. 2.
Úterý 21. 2.
Středa 22. 2.
Čtvrtek 23. 2.
Pátek 24. 2.
Sobota 25. 2.
Neděle 26. 2.
Pondělí 27. 2.
Úterý 28. 2.

Březen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. 3.
Čtvrtek 2. 3.
Pátek 3. 3.
Sobota 4. 3.
Neděle 5. 3.
Pondělí 6. 3.
Úterý 7. 3.
Středa 8. 3.
Čtvrtek 9. 3.
Pátek 10. 3.
Sobota 11. 3.
Neděle 12. 3.
Pondělí 13. 3.
Úterý 14. 3.
Středa 15. 3.
Čtvrtek 16. 3.
Pátek 17. 3.
Sobota 18. 3.
Neděle 19. 3.
  • 15:00 Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    15:00
    Javorná, osada Šukačka, č.p. 45, Javorná, městys Čachrov

    SIG Děti Plzeň pořádá pobyt členů a příznivců Mensy s dětmi i bez dětí, s volným programem dle domluvy účastníků v CHKO Šumava.

Pondělí 20. 3.
  • All Day Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Javorná, osada Šukačka, č.p. 45, Javorná, městys Čachrov

    SIG Děti Plzeň pořádá pobyt členů a příznivců Mensy s dětmi i bez dětí, s volným programem dle domluvy účastníků v CHKO Šumava.

Úterý 21. 3.
  • All Day Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Javorná, osada Šukačka, č.p. 45, Javorná, městys Čachrov

    SIG Děti Plzeň pořádá pobyt členů a příznivců Mensy s dětmi i bez dětí, s volným programem dle domluvy účastníků v CHKO Šumava.

  • 19:00 Setkání MS Praha ve Vidličkách a nožích
    Setkání MS Praha ve Vidličkách a nožích
    19:00 – 19:00
    Vidličky a nože, Vodní 11, 150 00 Praha 5-Smíchov, Praha
Středa 22. 3.
  • All Day Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Javorná, osada Šukačka, č.p. 45, Javorná, městys Čachrov

    SIG Děti Plzeň pořádá pobyt členů a příznivců Mensy s dětmi i bez dětí, s volným programem dle domluvy účastníků v CHKO Šumava.

Čtvrtek 23. 3.
  • All Day Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Javorná, osada Šukačka, č.p. 45, Javorná, městys Čachrov

    SIG Děti Plzeň pořádá pobyt členů a příznivců Mensy s dětmi i bez dětí, s volným programem dle domluvy účastníků v CHKO Šumava.

Pátek 24. 3.
  • All Day Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Javorná, osada Šukačka, č.p. 45, Javorná, městys Čachrov

    SIG Děti Plzeň pořádá pobyt členů a příznivců Mensy s dětmi i bez dětí, s volným programem dle domluvy účastníků v CHKO Šumava.

Sobota 25. 3.
  • All Day Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Javorná, osada Šukačka, č.p. 45, Javorná, městys Čachrov

    SIG Děti Plzeň pořádá pobyt členů a příznivců Mensy s dětmi i bez dětí, s volným programem dle domluvy účastníků v CHKO Šumava.

Neděle 26. 3.
  • Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné Ends 14:00
    Předjarní pobyt na Šumavě - Šukačka u Javorné
    Javorná, osada Šukačka, č.p. 45, Javorná, městys Čachrov

    SIG Děti Plzeň pořádá pobyt členů a příznivců Mensy s dětmi i bez dětí, s volným programem dle domluvy účastníků v CHKO Šumava.

Pondělí 27. 3.
Úterý 28. 3.
Středa 29. 3.
Čtvrtek 30. 3.
Pátek 31. 3.

Duben 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1. 4.
Neděle 2. 4.
Pondělí 3. 4.
Úterý 4. 4.
Středa 5. 4.
Čtvrtek 6. 4.
Pátek 7. 4.
Sobota 8. 4.
Neděle 9. 4.
Pondělí 10. 4.
Úterý 11. 4.
Středa 12. 4.
Čtvrtek 13. 4.
Pátek 14. 4.
Sobota 15. 4.
Neděle 16. 4.
Pondělí 17. 4.
Úterý 18. 4.
Středa 19. 4.
Čtvrtek 20. 4.
Pátek 21. 4.
Sobota 22. 4.
Neděle 23. 4.
Pondělí 24. 4.
Úterý 25. 4.
Středa 26. 4.
Čtvrtek 27. 4.
Pátek 28. 4.
Sobota 29. 4.
Neděle 30. 4.

Květen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí 1. 5.
Úterý 2. 5.
Středa 3. 5.
Čtvrtek 4. 5.
Pátek 5. 5.
Sobota 6. 5.
Neděle 7. 5.
Pondělí 8. 5.
Úterý 9. 5.
Středa 10. 5.
Čtvrtek 11. 5.
Pátek 12. 5.
Sobota 13. 5.
Neděle 14. 5.
Pondělí 15. 5.
Úterý 16. 5.
Středa 17. 5.
Čtvrtek 18. 5.
Pátek 19. 5.
Sobota 20. 5.
Neděle 21. 5.
Pondělí 22. 5.
Úterý 23. 5.
Středa 24. 5.
Čtvrtek 25. 5.
Pátek 26. 5.
Sobota 27. 5.
Neděle 28. 5.
Pondělí 29. 5.
Úterý 30. 5.
Středa 31. 5.

Červen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. 6.
Pátek 2. 6.
Sobota 3. 6.
Neděle 4. 6.
Pondělí 5. 6.
Úterý 6. 6.
Středa 7. 6.
Čtvrtek 8. 6.
Pátek 9. 6.
Sobota 10. 6.
Neděle 11. 6.
Pondělí 12. 6.
Úterý 13. 6.
Středa 14. 6.
Čtvrtek 15. 6.
Pátek 16. 6.
Sobota 17. 6.
Neděle 18. 6.
Pondělí 19. 6.
Úterý 20. 6.
Středa 21. 6.
Čtvrtek 22. 6.
Pátek 23. 6.
Sobota 24. 6.
Neděle 25. 6.
Pondělí 26. 6.
Úterý 27. 6.
Středa 28. 6.
Čtvrtek 29. 6.
Pátek 30. 6.

Červenec 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1. 7.
Neděle 2. 7.
Pondělí 3. 7.
Úterý 4. 7.
Středa 5. 7.
Čtvrtek 6. 7.
Pátek 7. 7.
Sobota 8. 7.
Neděle 9. 7.
Pondělí 10. 7.
Úterý 11. 7.
Středa 12. 7.
Čtvrtek 13. 7.
Pátek 14. 7.
Sobota 15. 7.
Neděle 16. 7.
Pondělí 17. 7.
Úterý 18. 7.
Středa 19. 7.
Čtvrtek 20. 7.
Pátek 21. 7.
Sobota 22. 7.
Neděle 23. 7.
Pondělí 24. 7.
Úterý 25. 7.
Středa 26. 7.
Čtvrtek 27. 7.
Pátek 28. 7.
Sobota 29. 7.
Neděle 30. 7.
Pondělí 31. 7.

Srpen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Úterý 1. 8.
Středa 2. 8.
Čtvrtek 3. 8.
Pátek 4. 8.
Sobota 5. 8.
Neděle 6. 8.
Pondělí 7. 8.
Úterý 8. 8.
Středa 9. 8.
Čtvrtek 10. 8.
Pátek 11. 8.
Sobota 12. 8.
Neděle 13. 8.
Pondělí 14. 8.
Úterý 15. 8.
Středa 16. 8.
Čtvrtek 17. 8.
Pátek 18. 8.
Sobota 19. 8.
Neděle 20. 8.
Pondělí 21. 8.
Úterý 22. 8.
Středa 23. 8.
Čtvrtek 24. 8.
Pátek 25. 8.
Sobota 26. 8.
Neděle 27. 8.
Pondělí 28. 8.
Úterý 29. 8.
Středa 30. 8.
Čtvrtek 31. 8.

Září 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pátek 1. 9.
Sobota 2. 9.
Neděle 3. 9.
Pondělí 4. 9.
Úterý 5. 9.
Středa 6. 9.
Čtvrtek 7. 9.
Pátek 8. 9.
Sobota 9. 9.
Neděle 10. 9.
Pondělí 11. 9.
Úterý 12. 9.
Středa 13. 9.
Čtvrtek 14. 9.
Pátek 15. 9.
Sobota 16. 9.
Neděle 17. 9.
Pondělí 18. 9.
Úterý 19. 9.
Středa 20. 9.
Čtvrtek 21. 9.
Pátek 22. 9.
Sobota 23. 9.
Neděle 24. 9.
Pondělí 25. 9.
Úterý 26. 9.
Středa 27. 9.
Čtvrtek 28. 9.
Pátek 29. 9.
Sobota 30. 9.

Říjen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1. 10.
Pondělí 2. 10.
Úterý 3. 10.
Středa 4. 10.
Čtvrtek 5. 10.
Pátek 6. 10.
Sobota 7. 10.
Neděle 8. 10.
Pondělí 9. 10.
Úterý 10. 10.
Středa 11. 10.
Čtvrtek 12. 10.
Pátek 13. 10.
Sobota 14. 10.
Neděle 15. 10.
Pondělí 16. 10.
Úterý 17. 10.
Středa 18. 10.
Čtvrtek 19. 10.
Pátek 20. 10.
Sobota 21. 10.
Neděle 22. 10.
Pondělí 23. 10.
Úterý 24. 10.
Středa 25. 10.
Čtvrtek 26. 10.
Pátek 27. 10.
Sobota 28. 10.
Neděle 29. 10.
Pondělí 30. 10.
Úterý 31. 10.

Chcete-li mít přehled o všech akcích Mensy ve svém kalendáři, přihlaste se k feedu kalendáře akcí ve formátu ICS.

Přehled všech aktivit Mensy naleznete zde.